IGNIS

VOĽNÝ

Popis bytu

,,Oheň je symbolom energie, prerodu a vášnivého vzplanutia. Silný a harmonický oheň zaisťuje našu vitalitu a elán – schopnosť mať radosť zo života, cítiť sa naplnený energiou. ´´

Unikátny 4 izbový byt s predzáhradkou, loggiou a balkónom sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží bytového domu a zodpovedá komfortu života v rodinnom dome. Do predzáhradky o výmere takmer 88 m2 sa vchádza pohodlne z izieb. Byt dispozične pozostáva z 2 izieb, spálne, kúpeľne s toaletou, chodby, šatníka, samostatnej toalety a priestrannej kuchyne spojenej s obývacou izbou, ktoré poskytujú dostatočný priestor pre spoločné chvíle, či stolovanie celej rodiny.
Obývacia izba má samostatný vstup na balkón , ktorý Vám dopraje úžasný pohľad na Nitru. Atypickým prvom v tomto byte je aj loggia, ktorej rozloha je viac ako 8 m2 a vstupuje sa do nej cez chodbu.
Veľkosť luxusnej predzáhradky umožňuje vybudovanie si pohodlného posedenia s možnosťou grilovania, pestovania rastlín, relaxovania v jacuzzi a vychutnania si obľúbeného drinku alebo kávy s čarovným pohľadom na borovicový les. K bytu prislúchajú dve parkovacie miesta v garáži a kobka.

CENA V RK

Rezervovať

Celková podlahová plocha 106,12 m2 (bez balkónov, terasy, loggie)
Predzáhradka 87,28 m2
Terasa 8,49 m2
Lokácia JV
Podlažie 1
Balkón 9,07 m2
Loggia 8,44 m2
Parkovacie miesto v garáži 2x
Kobka 7,91 m2
Floor plan

Ostatné byty

METALLICUM

REZERVOVANÝ

TERRAM

REZERVOVANÝ

LIGNUM

REZERVOVANÝ

AQUA

VOĽNÝ