LIGNUM

REZERVOVANÝ

Popis bytu

,,Drevo – LIGNUM – tento element prinášajúci blahobyt, bohatstvo, zdravie a šťastie vyjadrujú lesy, stromy, ale aj kvety, jarná príroda a zelená farba.´´

Unikátny 4 izbový byt s predzáhradkou, loggiou a balkónom sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží bytového domu a zodpovedá komfortu života v rodinnom dome. Do predzáhradky o výmere takmer 49 m2 sa vchádza pohodlne z izieb. Byt dispozične pozostáva z 2 izieb, spálne, kúpeľne s toaletou, chodby, šatníka, samostatnej toalety a priestrannej kuchyne spojenej s obývacou izbou, ktoré poskytujú dostatočný priestor pre spoločné chvíle, či stolovanie celej rodiny.
Obývacia izba má samostatný vstup na balkón , ktorý Vám dopraje úžasný pohľad na Nitru. Atypickým prvom v tomto byte je aj loggia, ktorej rozloha je takmer 21 m2 a vstupuje sa do nej cez chodbu.
Veľkosť luxusnej predzáhradky umožňuje vybudovanie si pohodlného posedenia s možnosťou grilovania, pestovania rastlín, relaxovania v jacuzzi a vychutnania si obľúbeného drinku alebo kávy s čarovným pohľadom na borovicový les. K bytu prislúchajú dve parkovacie miesta v garáži a kobka.

CENA V RK

Rezervovať

Celková podlahová plocha 107,65 m2 (bez terasy, predzáhradky, balkónov a loggie)
Predzáhradka 48,84 m2
Terasa 8,10 m2
Lokácia SZ
Podlažie 1
Balkón 8,27 m2
Loggia 20,61 m2
Parkovacie miesto v garáži 2x
Kobka 9,24 m2
Floor plan

Ostatné byty

METALLICUM

REZERVOVANÝ

IGNIS

VOĽNÝ

TERRAM

REZERVOVANÝ

AQUA

VOĽNÝ