TERRAM

REZERVOVANÝ

Popis bytu

,,Emócia, ktorá je spojená so Zemou – TERRAM, je empatia. Empatia podporuje spojenie, prepájanie sa. Ak vnímame pocity druhého, otvárame svoje srdce a jeho kvality – súcit, starostlivosť a lásku.´´

Unikátny 4 izbový byt s loggiou a balkónom sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží bytového domu a zodpovedá komfortu života v rodinnom dome. Byt dispozične pozostáva z 2 izieb, spálne, kúpeľne s toaletou, chodby, šatníka, samostatnej toalety a priestrannej kuchyne spojenej s obývacou izbou, ktoré poskytujú dostatočný priestor pre spoločné chvíle, či stolovanie celej rodiny.
Obývacia izba má samostatný vstup na balkón , ktorý Vám dopraje úžasný pohľad na Nitru a modré nebo. Atypickým prvkom v tomto byte je aj loggia, ktorej rozloha je 4 m2 a vstupuje sa do nej cez chodbu. Tieto dva vynikajúce prvky dodávajú tomuto bytu nadštandardné možnosti užívania obytného priestoru.
Praktické umiestnenie detských izieb na opačnú stranu bytu zaistí nerušený spánok Vašich ratolestí pri večernom posedení s návštevou. K bytu prislúchajú dve parkovacie miesta v garáži a kobka.

CENA V RK

Rezervovať

Celková podlahová plocha 106,98 m2 (bez balkónov a loggii)
Lokácia JV
Podlažie 2
Balkón 8,25 m2
Loggia 4,23 m2
Parkovacie miesto v garáži 2x
Kobka 8,18 m2
Floor plan

Ostatné byty

METALLICUM

REZERVOVANÝ

IGNIS

VOĽNÝ

LIGNUM

REZERVOVANÝ

AQUA

VOĽNÝ